Technik Informatyk

Diversity 2018

Z przyjemnością informuję! Drużyna naszych uczniów z klasy 3B w składzie Agata Głogowska, Barbara Skotniczny, Patryk Widera i Patryk Bujak zakwalifikowała się do finału konkursu Motorola Diversity w Krakowie. Prosimy teraz wszystkich o doping i trzymanie kciuków w czerwcu, kiedy to będziemy zmagać się, aby programy sterowania robotem, który przygotowują uczniowie okazały się jak najbardziej efektywny i przyniosły zwycięstwo.

Dla przypomnienia podam, że celem drugiego etapu jest stworzenie trzech programów sterujących robotem i realizujących następujące zadania: Walka autonomicznych obotów Mini-Sumo, Walka zbiorowa Robotów Mini-Sumo (deathmatch) i wyścigi Line-Follower.

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE

Szczegóły konkursu