Technik Informatyk

Diversity 2018

 

Z przyjemnością informuję! Drużyna naszych uczniów z klasy 3B w składzie Agata Głogowska, Barbara Skotniczny, Patryk Widera i Patryk Bujak zakwalifikowała się do finału konkursu Motorola Diversity w Krakowie. Prosimy teraz wszystkich o doping i trzymanie kciuków w czerwcu, kiedy to będziemy zmagać się, aby programy sterowania robotem, który przygotowują uczniowie okazały się jak najbardziej efektywny i przyniosły zwycięstwo.

Dla przypomnienia podam, że celem drugiego etapu jest stworzenie trzech programów sterujących robotem i realizujących następujące zadania: Walka autonomicznych obotów Mini-Sumo, Walka zbiorowa Robotów Mini-Sumo (deathmatch) i wyścigi Line-Follower.

 

AS dla ZS-1

Galeria bieżąca

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar