E-obywatel
Co to jest e-Obywatel

E-Obywatel został zaprojektowany tak, aby pomagać użytkownikom wykorzystywać maksymalnie Internet poprzez wyjaśnienie reguł jego działania oraz pokazanie jak może on być użyty do wielu zastosowań. Zawiera załatwianie spraw urzędowych, znajdowanie informacji, robienie zakupów a także komunikowanie się z rodziną i przyjaciółmi za pośrednictwem Internetu.

Do kogo skierowany jest e-Obywatel?

e-Obywatel jest nowym Certyfikatem specjalnie opracowanym dla ludzi z ograniczoną wiedzą z zakresu informatyki i mechanizmów Internetu.

e-Obywatel skierowany jest do wszystkich, niezależnie od statusu, wykształcenia, wieku, zdolności lub umiejętności ale pożądane jest posiadanie niewielkiej wiedzy informatycznej przed przystąpieniem do tego programu.

Syllabus do e-Obywatela

Syllabus do Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych e-Obywatel przedstawiony jest w języku angielskim oraz w języku polskim. Egzaminy są skorelowane z wersją polską.

Proszę wybrać jeden z linków podanych poniżej aby otrzymać konkretną wersję Syllbusa:

e-Citizen Syllabus Version 1.0 - w języku angielskim
e-Obywatel Syllabus Wersja 1.0 - w języku polskim

Dokumenty na tej stronie są przygotowane w popularnym formacie PDF. Aby te dokumenty odczytać na Twoim komputerze potrzebny jest darmowy program Adobe Acrobat Reader. Wybierz proszę poniżej umieszczony obrazek aby zainstalować Acrobat Reader.

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Video: Film promocyjny

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE