Dzisiaj członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza, pod opieką p. B.Onak i p. M.Mzyk-Porada, kontynuując dobrą tradycję z ubiegłego roku, odwiedzili cmentarz kalwaryjski. Oferowali starszym osobom swoją pomoc przy sprzątaniu grobów przed Świętem Wszystkich Świętych. Podobnie jak rok temu nasz akcja została pozytywnie odebrana. Przy okazji odwiedziliśmy też groby min: Wawrzyńca Hajdy, Maksymiliana Jesionowskiego, ks. Lubosa, dowiadując się ciekawych historii zapisanych na nagrobnych płytach i przekazywanych przez starsze pokolenie Piekarzan.

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE

Szczegóły konkursu