Rozpoczynamy wakacje!

Kolejny rok pracy i nauki z ZS1 już za nami!

Dziękujemy wszystkim za współpracę, zaangażowanie i tworzenie wspólnoty szkolnej. Życząc bezpiecznych wakacji, pełnych słońca, radości i lekkości, żegnamy się, ciesząc się jednocześnie z przyjęcia absolwentów klas 8 z szkół podstawowych w trwającym procesie rekrutacyjnym. Zapraszamy nowe osoby - młodzież i rodziców - do "zalajkowania" naszych social mediów, celem poznania nas lepiej:)

Z całego serca dziękujemy na koniec jeszcze raz Radzie Rodziców z Panem Przewodniczącym Marcinem Strzeleckim na czele za ten owocny rok współuczestniczenia w tworzeniu szkoły, która nie tylko edukuje, ale jest przyjazna dla ucznia, zapewnia godny byt w czasie przerw i sprzyja integracji społecznej młodzieży - liczymy, iż od września nasza kooperacja przyniesie kolejne spektakularne efekty.