Brązowa tarcza dla Technikum nr 1 w ZS1 w rankingu "Perspektywy 2021"

Miło nam poinformować, iż w bieżącym roku kalendarzowym nasze Technikum nr 1 zostało odznaczone brązową tarczą w prestiżowym rankingu najlepszych szkół średnich "Perspektywy 2021". Magazyn edukacyjny, który rokrocznie nagradza wyjątkowe placówki złotymi, srebrnymi i brązowymi odznaczeniami, uplacował nasze technikum na 47 miejscu w województwie śląskim (gdzie ogółem funkcjonuje 131 techników) oraz 313 miejscu w kraju. Jest to duży sukces, gdyż kryteria, które kierują twórcami rankigu są niebanalne i zaliczają się do nich: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego. Zapraszamy do lektury: https://2021.technika.perspektywy.pl/rankings

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO