14 października świętowaliśmy wspólnie w ZS1 Dzień Edukacji Narodowej.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego przywitali nauczycieli o poranku piękną niespodzianką - jesiennie i klimatycznie udekorowaną aulą. Życzenia uczniów przybrały wymiar multimedialny, a pedagodzy mogli zobaczyć się ich oczami oraz dowiedzieć się nieco więcej o sobie, o tym jak są postrzegani przez swoich wychowanków. Po tym niezwykle miłym akcencie głos zabrała dyrekcja, która w ciepłych słowach podziękowała gronu oraz pracownikom niepedagogicznym za owocną współpracę i zaangażowanie przekładające się na wysoki standard funkcjonowania szkoły. Słowami Isaaca Newtona: „Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean” zachęcamy do edukacji...na każdej płaszczyźnie.