Dzień Otwarty ZS1 2023

30 marca 2023 w naszej placówce działo się dużo - świętowaliśmy Dzień Otwarty ZS1.

Czy warto było nas odwiedzić? Sądzimy, że frekwencja 563 osób świadczy jednoznacznie o tym! W godzinach 8.00-16.00 progi szkoły były otwarte dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych oraz ich rodziców. Młodzież ZS1 oprowadzała gości po salach lekcyjnych, pokazywała sprzęty, prezentowała swoje umiejętności zawodowe. Było gwarno, dynamicznie i radośnie. Ósmoklasiści obserwowali pracę informatyków, oglądali pracownie poligrafów, elektryków oraz logistyków. Klasy policyjne i celne, wsparte merytorycznie przez przedstawicieli Policji oraz Izby Celnej, prezentowały swoje zdolności z zakresu taktyk interwencji. Mieliśmy także dużo niespodzianek: 2 czworonogi - psa tropiącego i psa survivalowego (ten ostatni strzegł corocznego przysmaku dni otwartych, a mianowicie przepysznej "Zupy Romana"), spontaniczne popisy taneczne (w tym pociąg na trasie korytarzy szkoły), odwiedziny absolwentów oraz wiele innych. Dziękujemy wszystkim przybyłym za poświęcony nam czas i zapraszamy do galerii zdjęć (album 1/ album 2 /album 3).