Strefa relaxu dla uczniów ZS1!

W bieżącym roku współpraca szkoły z Radą Rodziców zaowocowała spektakularnymi zmianami.

Dzięki wpłatom rodziców udało nam się zrealizować min. 2 projekty, które były wyczekiwane od dawien dawna - zakup sprzętu nagłaśniającego był już niezbędny, ale niespodzianka w postaci siedzisk dla uczniów odbiła się bardzo pozytywnym echem w społeczności szkolnej. Skonfigurowaliśmy miejsca relaksu na parterze i II piętrze - i to właśnie tu powstała piękna STREFA RELAXU, która jest oblegana przez naszą młodzież. Liczymy, iż pokazaliśmy jak bardzo zależy nam na dobrym samopoczuciu naszych uczniów także w czasie przerw i dziękujemy za Państwa pomoc! Szanowni Rodzice - pragniemy dla 700 naszych uczniów zorganizować kolejną (jak nie kilka:)) oazę wytchnienia i prosimy o wpłaty na konto Rady Rodziców - Państwa pieniądze wracjaą do młodzieży! Z odrobiną wysiłku i zapału wygląda to potem tak jak w ROLCE.

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO